nieefektowna dymja co to jest
Definicja: miejsca. Co poszło nie tak słownik.

Czy przydatne?

Co znaczy Nieefektowna dymisja

Słownik: A miało być tak pięknie – wicepremier i minister w kajdankach przy błyskach fleszy opuszcza budynek Ministerstwa Rolnictwa. Nic takiego nie miało miejsca. Co poszło nie tak?
Definicja: Po pierwsze: wójt Mrągowa wyszedł przed szereg i odkrył, iż ktoś sfałszował jego podpis na dokumentach wysłanych do ministerstwa w kwestii rzeczonej działki rolnej, która rolną już miała nie być a to za sprawą 3 mln zł łapówki, której lwia część miała przypaść Andrzejowi Lepperowi. Wójt o swoim odkryciu poinformował, kogo trzeba i wtedy szlag trafił całą prowokację CBA. Ponieważ to prowokacja była, ażeby nieco przymulonych wyborców rozruszać, obudzić i przypomnieć kto jest be a kto cacy.

Po drugie: Andrzej Lepper zamiast zajmować się na posiedzeniu kierownictwa resortu rzeczami istotnymi, jak choćby sprawa odrolnienia rzeczonej działki, odkładał decyzję w tej sprawie na święty nigdy i koniec końców agenci CBA nie mieli okazji go capnąć, chociaż dzień i noc wyczekiwali z kajdankami i kamerką vhs w resortowej toalecie.

Winnych fiaska akcji zapewne poznamy niedługo. Po niezłożeniu publicznej samokrytyki nie zostaną zawieszeni, premie za spartaczoną akcję nie zostaną im odebrane, a za dwa miesiące zostaną zesłani na eksponowanie stanowisko w Ministerstwie Euro 2012. I tylko dziennikarzom należy współczuć, bo to oni będą się teraz musieli odnaleźć w tym gąszczu dymisji, oskarżeń, prowokacji i konszachtów z diabłem, ponieważ bez dwóch zdań "inni szatani tu są czynni"