polski kibic zmiennym co to jest
Definicja: później ci sami piłkarze przegrali 6:1 z USA reakcje w państwie były zgoła inne słownik.

Czy przydatne?

Co znaczy Polski kibic zmiennym jest...

Słownik: Kiedy młodzi piłkarze z naszego państwie wygrali na MŚ U-20 z Brazylią , w państwie zaczęto podziwiać zdolności młodych piłkarzy. Jednak gdy parę dni później ci sami piłkarze przegrali 6:1 z USA reakcje w państwie były zgoła inne...
Definicja: Polacy jako naród mają jedną wspólną cechę, mianowicie jest nią narzekanie i wieczne szukanie dziury w całym. Prezydent UEFA Michel Platini przekazał światu fantastyczną informacja , Polska wspólnie z Ukrainą zorganizują w 2012 roku Mistrzostwa Europy. Najpierw państwo opanowała euforia , lecz gdy już ochłonęliśmy , zaczęło się typowe dla Polaków narzekanie. Zaczęto mówić , iż nie zdążymy z budową stadionów , modernizacją dróg i tym podobne
We wstępie napisałem o dwóch meczach naszej reprezentacji młodzieżowej przytocze może jeden z komentarzy z serwisu Wirtualna Polska po zwycięstwie 1:0 z Brazylią: "Kibic-Patriota 2007.07.01 12:02
Polska pieknie wygrała z Brazylią w Montrealu... O to chodzi w futbolu gra się do końca!!! Oby tak dalej to bedziemy mistrzami świata... Bedziemy wygrywac z najlepszymi a więc:Włochy,Francja..."
A to już komentarze napisane po porażce 6:1 z USA:
"Borek 2007.07.04 08:39
Ten mecz bardzo dobrze ukazuje stan naszej całej piłki,zarówno dorosłej reprezentacji jak i tej młodzieżowej, potrafimy ograć Brazylię, a dostajemy baty od USA, zwyczajnie wstyd...podobna przypadek w EURO , bijemy Prtugalię a nas biję Armenia i co tu wiele pisać..."
"'andrej 2007.07.05 11:53
moze zamiast żelować głowe i lansowac własne fryzury po zwyciestwie z Brazylia byscie się skupili na pilce noznej. wtedy na bank uniknelibysmy porazki z usa"
Podobnie traktowany był poprzez tak zwany "internetowych kibiców" Adam Małysz , każdy był kibicem skoków , gdy Adaś wygrywał , a gdy przyszła obniżka formy zaczęto wieszać na nim psy. Ponieważ oczywiście w moim artykule nie pisze o wiernych, stadionowych kibiach , którzy dopingują naszych siatkarzy , wspierają naszych skoczków , czy kibicują swoim ukochanym drużynom. Piszę o internetowych cwaniaczkach, którzy nie znają się dobrze na sporcie i kibicują tylko wtedy, kiedy jest dobrze.
Następnym odpowiednikiem takich właśnie "kibiców" są komentarze do artykułu na portalu Onet.pl "Wygrana Celtiku, dobry mecz Żurawskiego" , a brzmią one tak:
"Żurawski to drugi drewniak
Jeszcze gorszy od Rasiaka
~savon4085jaga, 06.07.2007 08:56"
"NAPASTNIK, KTÓRY NIE UMIE STRZELIĆ GOLA, O PRZYJĘCIU PIŁKI NIE WSPOMINAJĄC
TO NIE NAPASTNIK, TO ŻURAWSKI.
~KASIA, 06.07.2007 09:08"
Apropos Rasiaka, jest on chyba największą ofiarą internetowych pseudokibiców, powstało multum śmiesznych filmików, rysunków, czy historii na jego temat. A ten piłkarz strzelił w tym sezonie najwięcej goli z Polaków grających w ligach zagranicznych !
Istnieje również nieco inny sytuacja internetowych kibiców. To są ludzie , którzy zaczynają interesować się dyscypliną , o której przedtem nie wiedzieli nic , albo bardzo mało , tylko dlatego , iż nasza reprezentacja odniosła w niej efekt, tak było w razie zdobycia poprzez Polską reprezentację srebrnego medalu na MŚ w piłce ręcznej. Jednak tj. akurat coś dobrego , ponieważ sukcesy reprezentacji skłaniają wszystkich do zainteresowania się danym sportem i propagują go u nas w państwie, lecz to tylko taka mała dygresja.
lecz wracając do głównych bohaterów mojego artykułu , zastanawia mnie tylko co nimi kieruje , co skłania ich do pisania tego typu komentarzy i nasuwa mi się tylko jedna odpowiedź...zazdrość. Proszę was wszystkich bądźmy tymi kibicami , którzy są z reprezentacją na dobre i na złe , ponieważ takich jest faktycznie wielu i więcej optymizmu !