niespelnione co to jest
Definicja: To tylko sen! Więc, dlaczego? Po co są sny? W szczególności te niespełnione słownik.

Czy przydatne?

Co znaczy Sny Niespelnione?

Słownik: To tylko sen! Więc, dlaczego? Po co są sny? W szczególności te niespełnione...

Definicja: Każdy z nas ma marzenia, niektórzy spełniają je, inni nie chcą ich realizować, innym nie starczyło zwyczajnie czasu. Tak jak Marcie.

Spełnicie?! Spełnimy!
Ekipa młodych ludzi z interdyscyplinarnego koła naukowego „Sztuka reklamy” postanowiła spełnić pragnienie zmarłej 26.12.2006 r. Marty, uczennicy 4 Ogólnokształcącej Szkoły Sztuk Pięknych w Łodzi.
-Wydamy tomik z wierszami Marty, spełnimy jej pragnienie!- Obwieściliśmy to światu pewnej środy w czasie cotygodniowego spotkania. Tomik będzie wzbogacony o klimatyczne zdjęcia Beaty Radziłowskiej

Jesteście szaleni!
Taka była reakcja moich znajomych, gdy usłyszeli o naszych planach. Dałam im do przeczytania kilka wierszy Marty. Zrozumieli, przestali pytać i teraz wspierają.
-Wiersze przepełnione goryczą, ale czuje się odrobinę nadziei w każdym, niektóre nie podobają mi się, lecz nie jestem polonista - stwierdził mój ojciec.
- Siostra, jeżeli uda wam się to wszystko zrealizować idziemy wspólnie na lody – dodał mój brat (trzymam cię za wyraz).
Niby wszyscy znajomi ze szkoły trzymają kciuki, lecz czuję, iż nie wierzą byśmy zrealizowali wszystko tak jak chcemy. Może i jesteśmy bez doświadczenia w tego typu przedsięwzięciach, może i jesteśmy młodzi, lecz wiem iż jesteśmy na tyle zdeterminowani aby spełnić pragnienie Marty!

Piórka pojawią się w mieście.
- Potrzeba nam dobrej reklamy. Taniej, ponieważ nasze środki są ograniczone, widocznej, efektownej i niekonwencjonalnej aby ludzie o tym mówili- stwierdziła opiekun naszej ekipy – antropolog kultury, magister Ewa Starzyk
Burza mózgów, trochę krwi, litry potu, lecz powiodło się, mamy wymarzona promocje naszego przedsięwzięcia. Niestety nie mogę zdradzić jakichkolwiek szczegółów, uprzedzam jedynie o tym byście bacznie obserwowali własne otoczenie.

Nie chcemy płakać
-W gruncie rzeczy nie to jest smutne wydarzenie, naprawdę mamy tu do czynienia ze śmiercią młodej dziewczyny, lecz spełniamy jej pragnienie - pomyślałam w dzień, kiedy już było wiadomo, jaki będzie finał naszych, cotygodniowych spotkań
- to jest nowe, ciekawe przeżycie dla nas młodych. Miejmy nadzieje, iż wystawa, towarzysząca wydaniu wierszy będzie się cieszyć sporym zainteresowaniem - powiedziała uczestniczka koła, Alicja.
Wystawa zapowiada się jako wydarzenie niezwykłe – wyjaśnia Ewa Starzyk – Łączy ze sobą różne przestrzenie: wyraz, dźwięk i obraz w bardzo ciekawy sposób. To nie będzie to jakaś nudna ekspozycja „do zwiedzania”, ale raczej szczególnie głębokie doznanie.

Wernisaż wystawy i premiera tomiku wierszy Marty Binek : „Sny niespełnione?” miała miejsce 21 czerwca w samo południe w Patio Centrum Sztuki, Domek Ogrodnika, ul. Rewolucji 1905 r. nr. 52, Łódź.
Na kolejną wystawę zapraszam już jutro 1.07.2007 pod tym samym adresem