pewne zwycięstwo peru rem co to jest
Definicja: słownik.

Czy przydatne?

Co znaczy Pewne zwycięstwo Peru,remis gospodarzy.

Słownik: W inauguracyjnym meczu Copa America Peru rozgromiło Urugwaj 3:0,a w drugim spotkaniu tej grupy Wenezuela zremisowała 2:2 z Boliwa.
Definicja:

Zdobywca pierwszego gola w turnieju został Miguel, Villalta który w 17 minucie dał prowadzenie reprezetacji Peru po strzale głowa, wykorzystał on wybitne dośrodkowanie znanego z europejskich boisk Claudio Pizarro.
Po 5 min. Urugwajski bramkarz ponownie musiał wyciągać piłkę z siatki bramka ta nie została jednak uznana, gdyż sędzia uznał, iż jej strzelec Paulo Guerrero był na pozycji spalonej.
Na następnego gola podopiecznych Julio Cesara Uribe. Trzeba było czekać aż do 69 minuty, kiedy to chwile po tym jak został wprowadzony na boisko Juan Carlos Marino umieścił piłkę w siatce po atomowym strzale.
Nie był to jednak koniec emocji w tym spotkaniu na 2 minuty przed upływem regulaminowego czasu gry kropkę nad i postawił Paolo Guerrero zdobywając 3 bramkę i ustalił końcowy rezultat na 3:0 dla Peru.
rezultat ten jest pewna niespodzianka nikt nie spodziewali się, iż Urugwaj podda się aż tak łatwo. Peru tym czasem pokazuje, iż trzeba się z nimi liczyć, ponieważ są w formie i mogą namieszać w turnieju.

Urugwaj - Peru 0:3 (0:1)
0:1 Miguel Villalta 27 min.
0:2 Juan Carlos Marino 69 min.
0:3 Paulo Guerrero 88 min.

Żółte kartki: Lugano (44 min.), D. Rodriguez (59 min.) - Pedro Garcia (47 min.), Guerrero (56 min.), Pizarro (59 min.)
Sędziował: Carlos Amarilla (Paragwaj)
Widzów: 23 tys.

Urugwaj: Carini - Diogo, Lugano, Godín, D. Rodriguez - Diego Perez, Pablo Garcia, Canobbio (46 min. - C. Rodriguez) - Estoyanoff (80 min. - Vargas), Forlan, Sanchez (66 min. - Abreu)

Peru: Butron - Galliquio, Villalta, Acasiete, Rodriguez, Vilchez - Pedro Garcia (57 min. - Marino), Bazalar - Farfan (80 min. - De la Haza) - Pizarro (77 min. - Mendoza), Guerrero

W drugim spotkaniu tego wieczora gospodarze turnieju mino, iż 2 krotnie wychodzi na prowadzenie nie zdołali jednak wygrać i mecz zakończył się podziałem pkt.ów.
Mimo Iz początek meczu należał do Boliwii a Wenezuelczycy byli lekko podenerwowani to im powiodło się jako pierwszym strzelić bramkę dokonał tego w 21 minucie Giancarlo Maldonado po podaniu Ricardo Paeza. Radość z prowadzenia nie trwała nawet do przerwy na 7 min. przed nią samobójczym strzałem Alejandro Cichero doprowadził do remisu.
Wenezuela odzyskała prowadzenie w 56 minucie, gdy całkowicie niepilnowany Ricardo Paez skierował piłkę do siatki. Wyniku tego nie powiodło utrzymać się gospodarza do konca w 86 minucie gola na wagę 1 punktu strzelił Arce

Wenezuela - Boliwia 2:2 (1:1)
1:0 Giancarlo Maldonado 21 min.
1:1 Alejandro Cichero (sam.) 38 min.
2:1 Ricardo Paez 56 min.
2:2 Juan Carlos Arce 84 min.

Żółte kartki: Reyes (11 min.) - Rojas (24 min.)
Sędziował: Mauricio Reinoso (Ekwador)
Widzów: 40 tys.

Weneuzela: Vega - H. Gonzalez, Rey, Cichero, Rojas - Vera, Mea Vitali, Paez (72 min. - Vielma), Arango - Maldonado (78 min. - Torrealba), De Ornelas (60 min. - Guerra)

Boliwia: Galarza - Hoyos, Raldes, J.M. Pena, Lorgio Alvarez - Reyes (60 min. - Darwin Pena), Ronald Garcia, Mojica, Vaca (71 min. - Galindo) - Arce, J. Moreno (75 min. - Cabrera)

Dzisiaj przed nami 2 spotkania w ekipie B obrońcy tytułu-Brazylijczycy spotkają się z Meksykiem a Ekwador zagra z Chile.