zero pokory czyli giertych co to jest
Definicja: W ostatnim czasie wyszła na światło dzienne, beznadziejna pomysłowość naszego ministra.

Czy przydatne?

Co znaczy Zero pokory: Czyli co Giertych ma na myśli?

Słownik: W ostatnim czasie wyszła na światło dzienne, beznadziejna pomysłowość naszego ministra edukacji.
Definicja: Przeglądająć decyzje podjęte poprzez Romana Giertycha w momencie jego kadencji na ministra nauki, można dopatrzeć się wielu kroków, które zostały podjęcte w pewnym sensie bezpodstawnie.
Jednym z bardzo choatycznych pomysłów jest dla mnie wprowadzenie obowiązkowej matematyki na maturach. Uważam, iż nasz kochany minister podjął taką decyzję z nudów, gdyż zarówno ja jak i sporo innych osób woloałoby pozostać przy starym systemie pisania matur. Tak faktycznie to nikt tak do końca nie wie czemu Giertych podjął taką decyzję. Zapewne, gdyby poddać pana Romana Giertycha testowi na wykrywanie kłamstw to on sam aby nie dotarł do podstaw swoich nadzwyczajnie nipotrzebnych decyzji.
Nie wiem pod jakim kątem na własne polityczne przedsięwziecia patrzy minister, lecz wg mnie kroki podjęte w celu "naprawy polskiego szkolnictwa" jednym wyrazem terroryzuja polskiego ucznia. A poprzez ten terroryzm całkowiecie zniechęcają do edukacji, która przecież jest głównym celem szkolnictwa.
Następnym genialnym pomysłem jest separacja od normalnego środowiska szkolnego, użyje tu delikatnego określena "niesfornych uczniów" i "zamykania" ich w szczególnych oddziałach. Z jednej strony może to jest powiększenie bezpieceństwa dla reszty uczniów, lecz przyglądając się temu pomysłowi z każdej strony nie mogę się doszukać ani odrobiny pomocy dla uczniów "niesfornych". gdyż, gdzy zostana zamknięci z takimi uczniami, jak oni sami to ich, iż tak powiem demoralizacja będzie się powiększać, a nie pomniejaszać.
Mógłbym tu jeszcze sporo zmieniać, lecz reszte pomysłów naszego ministra zostawie bez komentarza. Mam tylko nadzieje, iż Roman Giertych zastanowi się nad własnymi krokami i będzie podejmował bardziej racjonalne decyzje