silver co to jest
Definicja: OPOWIADANIE, DODANE NIEKONIECZNIE DO KONKURSU słownik.

Czy przydatne?

Co znaczy SILVER

Słownik: OPOWIADANIE, DODANE NIEKONIECZNIE DO KONKURSU
Definicja:

Anna Spencer, jest po stracie matki jeszcze dopiero co wspólnie siedziały w parku, jak o tym zapomnieć, informacja o jej śmierci i myśl ze trafi do rodziny zastepczej siedziały w jej głowie, jak mam się z tym pogodzić, dlaczego właśnie ja...

Ann była załamona trafiła do państwa Brooksów a tam panował rygor, może i była ich jedynym oczekiwanym dzieckiem lecz nie była szcześciwa.

Wracajac ze szkoły, przygotowane było dla niej przygotowane przyjecie urodzinowe lecz Ann tym zgardziła, nie była w stanie bawić się wiedzać ze nie ma rodziny, szczęśliwego domu, i poczucia iż ktoś na nia czeka.

Do jej pokoju zapukała, jej przyszywana mama, i zagroziła iż jęsli nie bedzie zachowywac się jak ich córak, zostanie oddana, w tym momecie swiat Ann upadł, zranione serce zamieniło się w bryłę lodu, lecz czuła na sobie ciepło płynace z naszyjnika który dostała od swojej mamy, wstało, i powiedziała ze nie jest w stanie zejść do gości, nie ma siły być w towarzystwie ludzi których nie zna.

Mama wyszła, i w tym mamecie Ann zasneła, miała sen, był on dziwny, widziała dziwne wrota które wołały jej imie, lecz zaraz potym oburziła się i zauwarzyła iż naszyjnik który ,ma na szyji zaczął lśnić, poczuła ból, i przed oczami ujrzała wrota, które wołały jej imie....straciła przytomnosc, i upadła.....nad jej ciałym pojawił się biały lsniący blaskiem anioł.... otworzyła oczy i zobaczyła go.... lecz zaraz zamkła oczy


Ann otworzyła oczy, nad jej głową stało kilka osób , nie znała ich, czuła pewien nacisk w piersiach, i miała trudność z oddychanie, wtedy, jakiś człowiek podał jaj strzykawke, zamglone oczy Ann zaczynały przybierać normalnej postaci, zauwarzyła iż chcą ściągnąć jej łańcuszek, . lecz szybko wzuęła go w własne dłonie.
Przedstawili jej się Dr. Willson, i dwóch uczniów Olivier i Viola. Okazało się iż Ann jest w Silverze świecie magii, i czarnej magii, a jej medalik, jest kluczem do bram Silvera.
Ann zapytała czy znaja jej matkę, i okazało się iż Pani Spencer walczyła z Silverem i on ja unicestwił. Oczy Ann przepełniły łzy i chęć zemsty, . lecz inna strona podpowiadała nie nie to nie jest możliwe gdzie ja jestem.
Ann wstała, i zaczeła się uczyć, poznała blizej Viole i Oliviera, . lecz także bandę Dragonów, którzy wyśmiewali Ann . lecz poza plecami szeptali iż tylko wybrańcy wchodzą tutaj sami


Ann, była już zapisana do szkoły magii bo, jej matka tam nauczała, Wystarczyło iż dziewczyna wspólnie z nowo poznałymi kolegami przechodziła to każdy wzrok był na niej. Ann na początku chciał się nauczyć kilku zasad obowiązujących w szkole, i wspólnie z pomoca powiodło jej się, została zapisana na zawody w lataniu, ze skrzydłami które wyrastaja tylko wtedy gdy ktoś jest szczególny, Annie wyrosły złote a więc skrzydła wybrańca, wszyscy byli w szoku, ponieważ nikt tego jeszcze nie posiadał, i naszyjnik Ann lśnił wspólnie z skrzydłami. Ann poznał tez anioła który ocalił ja i zabrał do Silvera.
Ann miała także wrogów w szkole, mam tu na myśli Gabrielle Która życzyła jej jak najgorześ, . lecz pewnej nocy Ann siedziała na polu, i usłyszała głosy.


Ann usłyszała głosy, i światło pobiegła w strone i ujrzała Ann i Gabrielle, i wrota Silvera, Ann podbiegła i chcąc jej pomóc, pobiegła naszyjnik Ann zaczął świecic, i tak rozpoczęła się walka między Silverem a Ann, obserwowała to cał szkoła, . lecz Ann powiodło się go zniszczyć!! =)