konkurs scenarzystę besta film co to jest
Definicja: BESTA i napisz scenariusz młodzieżowego serialu, który będzie nakręcony słownik.

Czy przydatne?

Co znaczy Konkurs na scenarzystę z Besta Film

Słownik: Jeśli masz 14 do 18 lat i lubisz pisać. Dziedzina młodzieżowa nie jest Ci obca, weż udział w naszym konkursie i wyjedź na 3-tygodniowe wakacje z BESTA i napisz scenariusz młodzieżowego serialu, który będzie nakręcony.
Definicja: Temat: Konkurs BESTA dla młodych scenarzystów

wymogi:  • wiek: 14 do 18 lat

  • dziedzina: dowolna

  • rozmiar: 3-6 stron

  • termin: 11-24 czerwca 2007


Jak wziąć udział w konkursie

jeśli chcesz uczestniczyć w konkursie zarejestruj się na serwisie iThink.pl (rejestracja) Następnie dodaj artykuł do iThink (dodaj artykuł). W trakcie dodawania artykułu wybierz kategorię iThink - BESTA. Każdy artykuł, który zostanie dodany do teh kategorii będzie uczestniczył w konkursie o ile spełnia >wymogi.Artykuł, któy dodajesz nie musi być scenariuszem. Może to być opowiadanie, felieton, esej na dowolny temat.

Weź udział w konkursie i nagraj serial wraz z BESTACo jest nagrodą

Nagrodą w konkursie jest udział w 3-tygodniowych warsztatach wakacyjnych dla scenarzystów. Warsztaty będą prowadzili najlepsi polscy scenarzyści, pod któych okiem nauczysz się sztuku pisania scenariuszy. W trakcie warsztatów będziecie pisali scenariusz serialu młodzieżowego, który zostanie wyprodukowany i będzie w telewizji.
Aż 22 osoby pojadą na warsztaty, bądź wśród nich.Kto ocenia prace

Prac będą oceniane poprzez pracowników spółki BESTA, którzy wybiorą 22 finałowe prace i aż 22 osoby pojadą na warsztaty.

Organizatorzy

Konkurs organizuje spółka BESTA Video przy współpracy serwisu dziennikarstwa obywatelskiego iThink.pl. spółka BESTA Video odpowiada za wybór zwyciężców i za organizacje warsztatów. iThink odpowiada za promocję konkursu.

Pytania

Pytania kierujcie na adres kontakt@ithink.pl z dopiskiem w temacie BESTA i do

Emil Płoszajski
emil.ploszajski@besta.pl
tel. kom.: 0-508 225 665
http://www.besta.pl


Powodzenia i czekamy na Wasz serial.