witch little help from friends co to jest
Definicja: słownik.

Czy przydatne?

Co znaczy "Witch a Little Help From My Friends.."

Słownik: Te słowa piosenki wykonywanej w czołówce poprzez Joe Cocera mogą zwiastować tylko jedną rzecz w telewizji, "Cudowne lata".
Definicja: Jakież było moje zdziwnie kiedy włanczając dzisiaj telewizor, w czasie bezceleowgo skakania po programach trafiłem na "Cudowne lata". Dla wszytskich, którzy nie pamiętają, przypoaminam, że to jest serial przedstwiający losy młodego Kevina Arnolda. Głowny boharter snuje za kadru własną narrację, która nie ukrywam w najwyższym stopniu wryła mi się w pamięc. Śledzimy losy młodego boahatera, jedo triumfy i porażki, które tak naprwde mogły się przydarzyć każdemy z nas. Przeżywa młodzieńczą miłośc a wybraka jedgo serca Gwendoline "Winnie" Cooper zapadła mi w pamięć nie mniej niż narracja.
Sam serial wzbudza jak w najwyższym stopniu pozytywne uczucia, poza głownym tematem możemy śledzić czym była i jaka przestała być Ameryka. Tutaj istotnymi postaciami stają się rodzice Kevina, tata który uosabia konserwatywne podejście do życia, i mataka, eteryczna, spawiająca wrażenie troszeczkę nie życiowej gospodni domowej, której zadaniem jest dbanie o ognisko domowe. W zestawieniu z dzisiaj lansowanym wzorcem ludzi otwartych i pozabwionych w sumie jakiegoś kręgosłupa zasad, rzytunych, nie zagrzewających za długo miejsca to jest niezłyt kontrast.
Serial jest emitowany w telewizji Polsat w soboty w oklicach godziny ósmej rano.
Powtórki, jeśli nie kojarzą nam się ze Świętami to zwykle są sygnałem iż idzie nowe. Akurat "Cudowne lata" nie muszą być nowe, wszak tak jak pare innych rzeczy traktuję je jako miłe wspomnienie. Jednak powtórna emisja pozwala spojrzeć na parę reczy z innej prespektywy. Krótkie spodenki zamieniliśmy na garnitury lecz w głowie siedzi jeszcze dzieciak, który po drzewach aby pochodził.
Czego sobnie i Państwu życze.
Łukasz Zając