amerykańscy żołnierze odkryli co to jest
Definicja: słownik.

Czy przydatne?

Co znaczy Amerykańscy żołnierze odkryli straszną prawdę....

Słownik: W Bagdadzie do domu dziecka wkroczyli amerykańscy żołnierze. To co tam zastali było wręcz przerażające.......!!
Definicja: Dzieci związane kablami do swoich łóżek, pobite poprzez swoich wychowawców. Muchy, które wlatywały w rany powodując dzieciom straszne męki. Przy tym niebrzydkie łóżka, pełny spichlerz i to co chyba najgorsze, bawiący się w idealne w świetnie wyposażonej kuchni opiekunowie domu dziecka. Właśnie to odkryła armia USA.

Dlaczego dostając od Stanów wyposażenie i żywność wychowawcy (jeżeli tak można o tych żałosnych ludziach powiedzieć) tak bezcześcili tych maluchów?? Czy nie starczyłoby wszystkiego i dla nich?? Na to pytanie oni sami tylko znają odpowiedź, lecz my również w głębi sami sobie możemy odpowiedzieć.

To straszne, żołnierze są twardzi, silni, lecz każdy z nich jest człowiekiem i pewnie zakręciła się łezka w oku gdy to zobaczył. Przecież tak nie można robić z ludźmi, a jednak tak się dzieje i dlatego WY czytający ten artykuł, idąc ku przestrodze temu co się stało przeciwdziałajcie wszelkiej przemocy i wszelkim jej przejawom!!!